Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

       Zgodnie z definicją, zegarek jest to niewielki podręczny i przenośny przyrząd służący do pomiaru czasu dobowego, w powszechnym użyciu noszony na nadgarstku na pasku lub bransolecie.  Jednak we współczesnym świecie ciągle postępująca technika oraz szeroka pojęta rozwijająca się moda, doprowadziła iż pierwotna funkcja zegarka przestała odgrywać pierwszorzędne znaczenie. Zegarek, w szczególności zegarek damski przyjął przede wszystkim funkcję biżuterii, stał się dopełnieniem kobiecego piękna oraz podkreśleniem indywidualnej stylizacji.

      Nasz sklep powstał po to by sprostać wyzwaniom stawianym przez wszystkie kobiety. Bogatym asortymentem staramy się dotrzeć w gust każdej z kobiet niezależnie od grupy wiekowej. Mając na uwadze zadowolenie wszystkich Klientek, pragniemy spełnić ich nawet największe wymagania, tak by dokonany wybór zakupionego zegarka był w pełni trafny, dający zadowolenie z każdej chwili korzystania z niego.

Mając do wyboru :

  •  różne rodzaje pasków zegarka

- pasek akrylowy, skórzany

- bransoleta klasyczna

- bransoleta ekskluzywna

  • różne szerokości i długości paska
  • różne rodzaje i wielkości tarczy
  • różną kolorystykę

nie trudno będzie znaleźć nie tylko swój wymarzony zegarek, jak również najpiękniejszy prezent na każdą okazję dla bliskiej sobie osoby.

Serdecznie zapraszamy do zakupów u nas. Gwarantujemy, iż każda dokonana w naszym sklepie transakcja będzie wiązała się z mile spędzonym czasem, a każdy wybrany zegarek będzie już długo odmierzał szczęśliwy czas związany z korzystaniem z niego.

 

 

 

 

-

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl